Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Allo, allo
Pozdrav

Prije mjesec dana sam slučajno naletio na MTGA, a kako nemam s kim raširiti karte po stolu baš sam se oduševio sa besplatnom digitalnom verzijom. Nakon tutorijala koji traje 5 minuta, (ne, nepretjerujem) dobio sam 5 monokromatskih deck-ova, iskoristio kodove sa Magic Arena Wiki (21 paketić) i složio jedan dvobojni deck. Ubrzo sam dobio još 5 dvobojnih deck-ova pa sam složio prvi trobojni, drugi trobojni, treći trobojni. Danas je oko mjesec dana i kreirao sam deck od 5 boja (malo mi šteka al' dobro s vremenom ću ga dotjerat'). Došao sam do platinum u constructed i silver u limited. Prije koji dan su objavili da imamo i chat ali možemo chatati samo sa prijateljima. Ako netko igra MTGA mogli bismo se povezati. Ja sam Domagoj (MTGA Nick: Jobenty) iz jednog sela pored Županje. Magic pratim od sedme edicije. Tokom godina sam skupljao karte i skupio pozamašnu kolekciju ali kako nemam s kim u okolici odigrati partiju pa samo konstruiram deck-ove, napravim nekoliko probnih izvlačenja prve ruke i povlačenja još nekoliko karata i to je sve.

Želim svima sretan gather u ovo pandemijsko vrijeme.

Vidimo se na MTGA.

Pozdrav
Reply
Dobrodošao na forum, čini mi se da mi je tvoj nickname poznat s jednog od prošlih foruma! Smile
Također ti predlažem ako koristiš Facebook, da se joinaš u sljedeće grupe: Magic the Gathering Zagreb, CroMtg - Magic the Gathering Hrvatska i Magic the Gathering Carta Magica (one su trenutno malo aktivnije od ovog novog foruma).
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)